m

Our Mission Statement

This is Photoshop's version of Loremer Ipsn gravida nibh vel velit auctoregorie sam alquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit.

Contact Us

  • 1-779-333-67992
  • info@industrybusiness.com
  • 3042 Rotterdam, Netherlands; Van Noortwijcksingel
Darbo laikas: 08:00 - 17:00
Savaitgaliais - nedirbame
Mus rasite: Kaune
Muitinės g. 2A, Domeikavos k., Kauno raj.
Top

DTS 2000 ir TMS 2500

Norint išlaikyti sandėliuojamų grūdų kokybę, labai svarbu žinoti ir kontroliuoti grūdų temperatūrą ir drėgmę, kadangi kaistančiuose grūduose veisiasi vabzdžiai ir vyksta įvairūs biologiniai pokyčiai. Grudai yra labai geras izoliatorius, todėl praranda šilumą labai lėtai. Danijos įmonė Supertech Agroline APS, turinti virš 20 metų patirties gaminant aukštos kokybės drėgmės ir temperatūros matavimo įrangą, siūlo šiuos grūdų drėgmės ir temperatūros matavimo prietaisus.

DTS 2000

Tai nešiojama 2,0 metrų ilgio skaitmeninė temperatūros matavimo lazda su LCD ekranu laisvai supiltiems grūdams. Prietaiso eksploatacinė temperatūra nuo 0° C iki +50° C, o skiriamoji geba – 0,1% drėgmės.

Techniniai duomenys
Ilgis 2 m
Matavimo skalė Nuo -10°C iki +70°C
Skiriamoji geba 0,1% drėgmės
Elementas AG 13
Displėjus Skaitmeninis
Sensoriai 2 vnt.

TMS 2500

Nešiojamas „Agrolog TMS2500” yra kompaktiškas įrenginys su atminties funkcija ir USB kompiuterio sąsaja.
Tiesiog prijunkite rankinį lizdą prie jungties taško ir pradėkite matuoti temperatūrą. Visos temperatūros iš kiekvieno bokšto ir kiekvieno jutiklio bus saugomos sistemos atmintyje ir gali būti matomos nešiojamame rankiniame terminalo ekrane. Čia sudaromos temperatūros diagramos ir lentelės, kad būtų galima analizuoti temperatūros pokyčius.

Techniniai duomenys
Matavimo skalė Nuo -10°C iki +80°C
Skiriamoji geba 0,5°
Elementas 9 V šarminis
Displėjus LCD su apšvietimu
Sensoriai 1 laidinis – skaitmeninis
ATEX rekalavimai Atitinka

AgroLog CSS

Belaidis jutiklis AgroLog CSS matuoja sandėliuojamo derliaus temperatūrą ir drėgmės kiekį, bei leidžia visiškai valdyti informaciją. Naudojant belaidę technologiją ir programėlę, matoma išsaugota informacija ir realiu laiku sekami turimų matuoklių registruojami duomenys.

Techniniai duomenys
Matavimo skalė Nuo -20°C iki +60°C
Temperatūros tikslumas +-0,2°C
Drėgmės tikslumas nuo +-0,18% drėgmės iki +-0,32% drėgmės esant normaliai temperatūrai, santykinei drėgmei ir priklausomai nuo pasėlių tipo;
Baterija D dydžio Fanso ER34615M/S STD arba Saft LSH 20
Matmenys 194x10x6
Baterijos veikimo laikas +2 metai, registruojant kartą per valandą