m

Our Mission Statement

This is Photoshop's version of Loremer Ipsn gravida nibh vel velit auctoregorie sam alquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit.

Contact Us

Darbo laikas: 08:00 - 17:00
Savaitgaliais - nedirbame
Mus rasite: Kaune
Muitinės g. 2A, Domeikavos k., Kauno raj.
Susisiekite: +370 37 261612
[email protected]
Top

DTS 2000 ir TMS 2500

Norint išlaikyti sandėliuojamų grūdų kokybę, labai svarbu žinoti ir kontroliuoti grūdų temperatūrą ir drėgmę, kadangi kaistančiuose grūduose veisiasi vabzdžiai ir vyksta įvairūs biologiniai pokyčiai. Grudai yra labai geras izoliatorius, todėl praranda šilumą labai lėtai. Danijos įmonė Supertech Agroline APS, turinti virš 20 metų patirties gaminant aukštos kokybės drėgmės ir temperatūros matavimo įrangą, siūlo šiuos grūdų drėgmės ir temperatūros matavimo prietaisus.

DTS 2000

Tai nešiojama 2,0 metrų ilgio skaitmeninė temperatūros matavimo lazda su LCD ekranu laisvai supiltiems grūdams. Prietaiso eksploatacinė temperatūra nuo 0° C iki +50° C, o skiriamoji geba – 0,1% drėgmės.

Techniniai duomenys
Ilgis2 m
Matavimo skalėNuo -10°C iki +70°C
Skiriamoji geba0,1% drėgmės
ElementasAG 13
DisplėjusSkaitmeninis
Sensoriai2 vnt.

TMS 2500

Nešiojamas “Agrolog TMS2500” yra kompaktiškas įrenginys su atminties funkcija ir USB kompiuterio sąsaja.
Tiesiog prijunkite rankinį lizdą prie jungties taško ir pradėkite matuoti temperatūrą. Visos temperatūros iš kiekvieno bokšto ir kiekvieno jutiklio bus saugomos sistemos atmintyje ir gali būti matomos nešiojamame rankiniame terminalo ekrane. Čia sudaromos temperatūros diagramos ir lentelės, kad būtų galima analizuoti temperatūros pokyčius.

Techniniai duomenys
Matavimo skalėNuo -10°C iki +80°C
Skiriamoji geba0,5°
Elementas9 V šarminis
DisplėjusLCD su apšvietimu
Sensoriai1 laidinis – skaitmeninis
ATEX rekalavimaiAtitinka