m

Our Mission Statement

This is Photoshop's version of Loremer Ipsn gravida nibh vel velit auctoregorie sam alquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit.

Contact Us

  • 1-779-333-67992
  • info@industrybusiness.com
  • 3042 Rotterdam, Netherlands; Van Noortwijcksingel
Darbo laikas: 08:00 - 17:00
Savaitgaliais - nedirbame
Mus rasite: Kaune
Muitinės g. 2A, Domeikavos k., Kauno raj.
Top

Grūdų transporteriai yra svarbi dedamoji dalis visame grūdų sandėliavimo sistemos kontekste. Pasirinkdami grūdų transportavimo įrangą turime atsižvelgti į grūdų kelio ilgį, padėtį (horizontaliai, kampu, vertikaliai), našumo suderinamumą (su džiovykla, valomąja ir pan.).

Grūdų bokštai dažniausiai skirstomi į tris grupes, t.y. plokščiadugniai, plokščiadugniai su vidiniu konusu ir konusiniai.

Grūdų valomosios dažniausiai skirstomos į keturias grupes: sietines, būgnines, trijerius ir pirminio valymo seperatorius. Daugiausiai paplitę yra sietinės valomosios. Jos gali būti komplektuojamos su lengvų šiukšlių bei dulkių nusiurbimo ciklonais arba uždaro veikimo aspiracijos kameromis.

Grūdų džiovyklos skirstomos į mobilias bei stacionarias, kurių veikimo principas gali būti porcijinės bei nepertraukiamo veikimo. Stacionarios džiovyklos dažniausiai kūrenamos dyzeliniu kuru arba dujomis, tuo tarpu mobilios dažniausiai kūrenamos tik dyzeliniu kuru, tačiau jos turi kitą privalumą, t.y. gali būti transportuojamos iš vienos vietos į kitą.

Drėgnomačiai. Vienas iš svarbiausių grūdų kokybes duomenų yra drėgmės kiekis. Nuo jo priklauso kaip ilgai galėsite grūdus laikyti saugyklose, kiek atskaičiuos priduodant grūdus į elevatorius saugojimui ar pardavimui. Drėgmės kiekį grūduose nustatome su grūdų drėgmės analizatoriais (drėgnomačiais).

Grūdų mėginių paėmimo zondas tinka tiek grūdams, tiek sėkloms. Nuo pavyzdžių paėmimo prasideda grūdų tvarkymo procesas, informacija reikalinga priimti sprendimus, dėl grūdų džiovinimo ir laikymo.