m

Our Mission Statement

This is Photoshop's version of Loremer Ipsn gravida nibh vel velit auctoregorie sam alquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit.

Contact Us

  • 1-779-333-67992
  • info@industrybusiness.com
  • 3042 Rotterdam, Netherlands; Van Noortwijcksingel
Darbo laikas: 08:00 - 17:00
Savaitgaliais - nedirbame
Mus rasite: Kaune
Muitinės g. 2A, Domeikavos k., Kauno raj.
Top

Lyniniai skreperiai

Pro – Rope

Sistemą paprasčiausiai valdo du suktuvai; vienas traukia lyną ant būgno, o kitas jį nutraukia. Tai tyli ir paprasta sistema, pasižyminti mažomis eksploatacinėmis išlaidomis ir yra labai lengvai valdoma.

1. Valdymo pultas

„Storth” valdymo pultas leidžia visiškai lanksčiai naudotis šia grandiklių sistema.
Pultas turi 24 automatines sekas, kurias galima nustatyti pagal individualius poreikius. Parko padėtį galima užprogramuoti bet kurioje perėjos vietoje.

2. Suktuvai

Yra du suktuvų variantai. Abu naudoja tuos pačius išbandytus ir patikimus veikiančius komponentus, užtikrinančius patikimumą ir ilgaamžiškumą. Pjedestalo montuojama versija, saugo įrenginį nuo nuolaužų ir galimos žalos ar gyvūnų sužalojimo. Ši versija turi cinkuotą pjedestalą geresniam atsparumui korozijai. Ant grindų montuojamas įrenginys yra įrengtas nuošaliau gyvulių buvimo ploto, todėl jį lengviau prižiūrėti.

3. Pro – Rope gramdymo peiliai

„Storth Pro” lynų grandiklių geležtės gaminamos įvairių dydžių, kad atitiktų individualius praėjimo pločius. Pagamintas iš 8 mm plieno ir galvanizuoto pagrindinio pluošto, kad įrenginys tarnautų ilgą laiką.

4. Kampiniai skriemuliai – posūkio mechanizmas

Kampiniai skriemuliai pagaminti iš 6 mm cinkuoto plieno, užtikrinančio maksimalią apsaugą. Šie skriemuliai yra gaminami iš aukštos kokybės plieno su sutvirtintu vidiniu įdėklu – įvore.

Hidrauliniai skreperiai

1. Maitinimo blokai

Vieno siurblio blokas, tinkamas naudoti vienam takui su vienu alyvos siurbliu. Galingesnis „Tandem Oil” siurblys tinka ilgesniems takams, arba naudojimui dviejuose takuose tuo pačiu metu ir vienodu greičiu. Visus „Storth” maitinimo blokus galima eksploatuoti iki 6 takų. „Storth” maitinimo blokai yra patogūs vartotojams ir yra programuojami automatiškai.

2. Centrinės trasos sistema

120 mm x 6 mm apatinis takelis „sukabina“ bet kokius įtrūkimus, tarpus ir nelygumus grindyse. Tai leidžia viršutiniam takeliui, kuris tvirtinamas prie jo (apatinio takelio), geriau nuslysti, dėl to sumažėja nusidėvėjimas ir ilgėja tarnavimo laikas. Viršutinis takelis eina ant įdiegtos trasos dugno, kad sumažėtų nusidėvėjimas.

3. Poslinkio grandiklių mentės

„Storth” taip pat siūlo poslinkio grandiklių mentes, kurios dažniausiai naudojamos pašarų takuose, kad besimaitinančios karvės negalėtų stovėti ant bėgelių.

Grandininiai skreperiai

Šių grandiklių tvirta konstrukcija ir dėmesys gyvūnų saugumui jų konstrukcijoje reiškia, kad grandininių grandiklių sistema puikiai tinka galvijų, kiaulių pastatams ir pastatams su nelygiomis grindimis.