m

Our Mission Statement

This is Photoshop's version of Loremer Ipsn gravida nibh vel velit auctoregorie sam alquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit.

Contact Us

  • 1-779-333-67992
  • info@industrybusiness.com
  • 3042 Rotterdam, Netherlands; Van Noortwijcksingel
Darbo laikas: 08:00 - 17:00
Savaitgaliais - nedirbame
Mus rasite: Kaune
Muitinės g. 2A, Domeikavos k., Kauno raj.
Top

Stacionarus siurblys

Stacionarūs STORTH srutų siurbliai yra skirti srutų maišymui ir siurbimui iš priėmimo rezervuaro. Kardaninio veleno varomi arba elektriniai srutų siurbliai gali būti naudojami ir kaip stacionarūs modeliai. Visi siurbliai esantys asortimente gali būti naudojami su arba be po paviršiniu maišytuvu. Po paviršinis maišytuvas yra idealus srutų permaišymui priėmimo rezervuare prieš išsiurbiant jas į srutų laikymo rezervuarą, kadangi po paviršinis maišytuvas gali būti tiek vertikaliai primontuotas, tiek pasuktas horizontaliai per plačią arką.
STORTH kardaniniu velenu varomi siurbliai yra dviejų matmenų: 125 it 152 mm. Išleidimo žarnos yra standartiškai montuojamos su greito atleidimo movomis. Visi siurbliai yra montuojami su guolių kasetėmis montuojamomis virš rėmo, kurios yra lengvai pasiekiamos tiek pakartotiniam sutepimui, tiek priežiūrai. Nuolatos srutose mirkstantis apatinis guolis yra sparnuotės gale.

Parametrai:
Cinkuotas paviršius
540 apsukų per minutę pavarų dėžė;
Minimalus galios poreikis 60 – 70 AG

2-jų jungčių srutų siurbliai Superjet

2-jų jungčių kardaniniu velenu varomi srutų siurbliai, leidžia srutas maišyti skirtingo gylio duobėse dvejopai veikiančiu plunžeriu su skirtingo gylio parinkties funkcija. Siurbliai yra transportuojami traktoriais, atjungus kardaninį veleną (transportuojant 3-jų jungčių siurblius, jų nereikia atjungti nuo kardaninio veleno), po to kardaninis velenas vėl prijungiamas ir galima tęsti darbą.
Papildomai įsigijus hidraulinį rinkinį, visos siurblio funkcijos gali būti atliekamos iš traktoriaus kabinos, kas leidžia dirbti traktoriumi ant lagūnos kraštų, neišlipant iš jo, o tai užtikrina darbo saugumą.

Parametrai:
Cinkuotas paviršius
540 apsukų per minutę pavarų dėžė;
Perkeliant į kitą duobę nereikalingas atjungimas nuo veleno
Minimalus galios poreikis 80 – 100 AG

3-jų jungčių srutų siurbliai

Šie siurbliai yra pritaikyti didesnių ūkių aptarnavimui. Šio tipo siurbliai sukurti paprastam naudojimui – perkeliant siurblį iš duobės į duobę nereikia jo atjungti nuo kardaninio veleno. Galimas siurblio gylio reguliavimas, leidžiančiantis lengvai pasiekti skyles ir nustatyti maišymo antgalį taip, kad jis būtų tinkamame taške. Siurblio konstrukcija užtikrina didelį siurbimo proceso našumą. Rankena, esanti siurblio viršuje, leidžia lengvai pakeisti maišymo funkciją į siurbimo funkciją. Cinkuota siurblio konstrukcija garantuoja jo ilgaamžiškumą. Maišytuvo antgalis gali būti nustatomas žemyn antgaliu toliau nuo mašinos, maišant srutas duobėse, kur srutose susidaręs smėlio sluoksnis. Guminio guolio ilgaamžiškesnis pakaitalas yra poliuretano guolis. Papildomai įsigijus hidraulinį rinkinį, visos siurblio funkcijos gali būti atliekamos iš traktoriaus kabinos, užtikrinant saugų darbą atvirose lagūnose.

Parametrai:
Cinkuotas paviršius
540 apsukų per minutę pavarų dėžė;
Perkeliant į kitą duobę nereikalingas atjungimas nuo veleno
Minimalus galios poreikis 80 – 100 AG
Galimas hidraulinis valdymo komplektas

Elektriniai srutų siurbliai

Elektrinių siurblių motorų galingumas svyruoja nuo 5 kW iki 22 kW. Elektriniai srutų siurbliai veikia nuo trifazio elektros šaltinio. Gali būti montuojami prie plūdinių jungiklių, kurie leidžia automatiškai įjungti/ išjungti siurblį, kai srutos pasiekia atitinkamą lygį. Apatinis guolis yra padengtas guma, vietoj įprastos mechaniškai išdėstytų tarpinių eilės. Taip pailginamas guolio tarnavimo laikas bei palengvinama įrenginio priežiūra.
STORTH Turbo elektriniai siurbliai turi naujai sukurtą aukšto slėgio sparnuotę. 5.5kW-11kW siurbliai yra montuojami su kuro padavimu, kuris gali susidoroti su skirtingos konsistencijos srutomis. Sraigtas susmulkina bet kokias šiaudines medžiagas, priešais apatine uždarymo plokšte. Visi STORTH elektriniai siurbliai turi viršutinį rėmą, kurį paprasta pritvirtinti prie sienų, ir prie kurio galima sumontuoti apsauginius turėklus ir atitvarus.

Parametrai:
• Cinkuotas paviršius
• 4 sparų sparnuotė
• 3 fazių variklis
• Variklio galia nuo 11kw – 22 kw
• Guma dengtas guolis;
• Galimi automatiniai plūdiniai jungikliai

Panardinami srutų siurbliai

Geriausias sprendimas srutų siurbimui iš gilių duobių;

Ekonomiškas srutų siurbimo būdas;
Tiesioginis energijos padavimas sraigto mentėms nuo variklio veleno, taip patiriami minimalūs mechaniniai nuostoliai bei išgaunamas aukštas siurbimo našumas.
Sumažinama problemų atsiradimo rizika, keliama ilgo plaušo medžiagų srutų duobėse, dėka efektyvaus smulkinimo peiliais.

Žemės ūkio įrengimų originalios dalys