m

Our Mission Statement

This is Photoshop's version of Loremer Ipsn gravida nibh vel velit auctoregorie sam alquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit.

Contact Us

  • 1-779-333-67992
  • info@industrybusiness.com
  • 3042 Rotterdam, Netherlands; Van Noortwijcksingel
Darbo laikas: 08:00 - 17:00
Savaitgaliais - nedirbame
Mus rasite: Kaune
Muitinės g. 2A, Domeikavos k., Kauno raj.
Top

Drėgmės matuoklis Superpro Combi

Supertech Agroline APS yra Danijos įmonė, turinti virš 20 metų patirties gaminant aukštos kokybės drėgmės ir temperatūros matavimo įrangą.

Naudodamiesi Superpro Combi, galėsite nustatyti, kokia yra tikroji drėgmės koncentracija ryšulyje, suskaičiuoti vidutinį drėgmės kiekį, matyti išsaugotų matavimų skaičių ir išmatuoti ryšulio temperatūrą. Norint, kad duomenys būtų patikimi, dėl tankio netolygumų kiekvieną ryšulį reikia patikrinti kelis kartus. Superpro Combi vidinėje atmintyje išsaugo visus ankstesnius matavimus ir automatiškai suskaičiuoja vidutinį drėgmės kiekį, todėl yra tikslesnis nei kiti drėgmės matuokliai.
Keičiantis šieno, šiaudų ir siloso būklei po derliaus nuėmimo, vidutiniai rodmenys įgauna reikšmingą pranašumą. Palyginti su tam tikrą laiką saugomais ryšuliais, galima pastebėti didesnį kintamumą šviežiai surinktuose ryšuliose. Tradiciškai pklaida būna ± 0,5% ir gali būti didesnė labai drėgnose, labai sausose ar šviežiai presuotose ryšuliuose.
Superpro Combi leidžia greitai ir lengvai atlikti keletą atskirų matavimų ir gauti vidutinę vertę. Naudojant vidutinį ir kalibravimo koregavimą, normalus drėgmės diapazonas gali būti tikslesnis nei ± 1,5%.
Skaitmeniniai rodmenys vienos dešimtosios tikslumu parodys:

  • Tikrą drėgmės kiekį
  • Išsaugotų matavimų skaičių
  • Temperatūrą
  • Vidutinį drėgmės kiekį
Techniniai duomenys
Matavimų diapazonas (drėgmė) 8,5-80%
Eksploatacinė temperatūra Nuo -5°C iki +70°C
Skiriamoji geba: 0,1% drėgmės
Zondas 50 cm
Elementas 9 voltų, šarminis.
Ekranas: 2 eilučių LCD, apšviečiamas
Tikslumas Naudojant vidurkių išvedimą ir kalibravimą, daugiau nei +/- 1.5% normaliame drėgmės diapazone