m

Our Mission Statement

This is Photoshop's version of Loremer Ipsn gravida nibh vel velit auctoregorie sam alquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit.

Contact Us

  • 1-779-333-67992
  • info@industrybusiness.com
  • 3042 Rotterdam, Netherlands; Van Noortwijcksingel
Darbo laikas: 08:00 - 17:00
Savaitgaliais - nedirbame
Mus rasite: Kaune
Muitinės g. 2A, Domeikavos k., Kauno raj.
Top

Antžeminiai srutų rezervuarai Storth

Šio tipo rezervuarai sumažina gruntinio vandens užteršimo tikimybę. Storth rezervuarai gali būti pagaminti taip, kad būtų tiekiamos įvairios talpos įvairiais aukščiais ir skersmenimis, todėl tikrai rasite variantą, kuris atitiktų jūsų poreikius.
Ši lakštų dengimo sistema yra neprilygstama bet kokiai kitai dengimo sistemai ir jos patikimumas yra 45 metai, skirtingai nei bet kuri kita rezervuarų sistema rinkoje. Storth siūlo įvairių specifikacijų rezervuarus, kurios atitiktų įvairias paskirtis, ar talpykloje būtų laikoma gyvulių srutos ar pramoninės nuotėkos.

Įtempiami dangčiai

Rezervuarų dangčiai tampa vis populiaresni tarp ūkininkų, norinčių apsaugoti vertingą srutų saugojimo talpą nuo kritulių. Galimi įtempiami dangčiai, kurie gali būti tvirtinami tiek prie naujų, tiek ir prie esamų rezervuarų. Šie įtempiam dangčiai yra pagaminti iš poliesterio audinio su PVC danga, apsaugančia nuo UV spindulių.

Ypatumai:

  • Pagaminta iš stipraus audinio, kurio atsparumas tempimui yra 4200/4000 N/5 cm.
  • Purvą atstumiantis sluoksnis ant audinio.
  • Uždaro virinimo

Privalumai:

  • Vandens patekimo į rezervuarą prevencija, kad būtų išsaugota visa naudinga talpa.
  • Jokie pašaliniai veiksniai, pavyzdžiui, šakos, negali patekti į rezervuarą, kas gali blokuoti ar sugadinti maišymo / siurbimo įrangą.
  • Dujų ir amoniako sumažinimas daugiau kaip 95%.
  • Azoto kiekio sulaikymas skystame mėšle.

Rezervuarų priedai

Siurbliai

Naudojamas užpildymui, taip pat padeda maišyti. Pagamintas iš lengvo plieno ir visiškai cinkuotas. 12,5 cm skersinis vamzdis su 7,62 cm antgaliu sukuria slėgį maišyti rezervuarą kartu su 300 laipsnių sukimusi, kuris gali nukreipti srutas į bet kurią rezervuaro dalį.

Rezervuarų sieniniai maišytuvai

Tai yra ideali mašina, skirta reguliariam naudojimui, norint išvengti plutos susidarymo antžeminiuose rezervuaruose. Sieniniai maišytuvai gali būti įmontuoti į plieninius arba betoninius rezervuarus, taip pat gali būti įmontuoti į esamas talpyklas.
Ši mašina naudoja patvirtintą propelerio dizainą kaip ir kiti maišytuvai. Norint naudoti šią mašiną esant 540 aps./min, reikia 60-70 arklio galių.