m

Our Mission Statement

This is Photoshop's version of Loremer Ipsn gravida nibh vel velit auctoregorie sam alquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit.

Contact Us

  • 1-779-333-67992
  • info@industrybusiness.com
  • 3042 Rotterdam, Netherlands; Van Noortwijcksingel
Darbo laikas: 08:00 - 17:00
Savaitgaliais - nedirbame
Mus rasite: Kaune
Muitinės g. 2A, Domeikavos k., Kauno raj.
Susisiekite: +370 37 261612
info@agrosistemos.lt
Top

Kontaktai

UAB „Agrosistemos“
  • Muitinės g. 2A, Domeikavos k., Kauno raj.
  • +370 37 261612
  • info@agrosistemos.lt
Rekvizitai
  • Įm.k. 302498218
  • PVM k. LT100005313011
  • Ats./sąs. Nr. LT35 4010 0425 0283 2746 AB Luminor bankas, Banko kodas 40100
  • Ats./sąs. Nr. LT89 7044 0600 0787 1986 AB SEB bankas, Banko kodas 70440

Užpildykite kontaktų forma ir mes artimiausiu metu susisieksime su Jumis.

Komanda

Administratorė

Sandra Paškevičienė

+370 37 261612
el. paštas: info@agrosistemos.lt

Direktorius

Audrius Guzevičius

+370 679 28387
el. paštas: audrius@agrosistemos.lt

Direktoriaus Pavaduotojas

Mindaugas Ciplinskas

+370 679 28381
el. paštas: mindaugas@agrosistemos.lt

Vyr. buhalterė

Vilija Užalonienė

Tel: +370 679 28138
el. paštas: buhalterija@agrosistemos.lt

Pardavimų vadovas

Vilius Indrikonis (grūdų sandėliavimo įranga)

+370 652 35007
el. paštas: vilius@agrosistemos.lt

Pardavimų vadovas

Evaldas Vaičionis (žemės ūkio technika)

+370 601 15083
el. paštas: evaldas@agrosistemos.lt

Projektų vadovas

Erikas Basakirskas

+370 650 94113
el. paštas: erikas@agrosistemos.lt

Darbų Vadovas

Audrius Imbrasas

+370 604 58545
el. paštas: montavimas@agrosistemos.lt

Konstruktorius

Renatas Strumskis

+370 679 37251
el. paštas: renatas@agrosistemos.lt

Vadybininkas

Aurimas Adomėnas

Regionai: Panevėžys, Pasvalys, Biržai, Rokiškis, Kupiškis, Pakruojis, Zarasai, Utena

Tel: +370 652 42984
el. paštas: aurimas@agrosistemos.lt

Vadybininkas

Andrius Navikas

Regionai: Marijampolė, Vilkaviškis, Kalvarija, Alytus, Varėna, Druskininkai, Šakiai, Prienai

Tel: +370 672 44058
el. paštas: andrius@agrosistemos.lt

Vadybininkas

Mindaugas Šarapnickis

Regionai: Mažeikiai, Telšiai, Plungė, Klaipėda, Akmenė, Joniškis, Skuodas, Kretinga, Rietavas

Tel: +370 601 15376
el. paštas: mindaugas.sarapnickis@agrosistemos.lt

Vadybininkas

Linas Vyšniauskas

Regionai: Vilnius, Trakai, Šalčininkai, Kaišiadorys, Švenčionys, Ignalina, Širvintos, Birštonas

Tel: +370 694 11496
el. paštas: linas@agrosistemos.lt

Vadybininkas

Vaidas Samplinksas

Regionai: Kaunas, Jonava, Jurbarkas, Šilutė, Šilalė, Tauragė, Pagėgiai

Tel: +370 601 14921
el. paštas: vaidas@agrosistemos.lt

Vadybininkas

Andžej Techanovič 

Regionai: Kėdainiai, Radviliškis, Ukmergė, Molėtai, Anykščiai, Šiauliai, Raseiniai

Tel: +370 655 11224
el. paštas: andzej@agrosistemos.lt

Vadybininkas (naudota technika)

Rimantas Savickis

Tel: +370 685 87800
el. paštas: rimantas@agrosistemos.lt

Vadybininkas (atsarginės dalys žemės ūkio technikai)

Šarūnas Juzelskis

Tel: +370 643 37352
el. paštas: detales@agrosistemos.lt

Serviso vadovas

Andrius Bagdžius

Tel: +370 631 36366
el. paštas: servisas@agrosistemos.lt

Sandėlininkas

Mindaugas Nakčiūnas

+370 647 82630
el. paštas: sandelys@agrosistemos.lt