m

Our Mission Statement

This is Photoshop's version of Loremer Ipsn gravida nibh vel velit auctoregorie sam alquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit.

Contact Us

Darbo laikas: 08:00 - 17:00
Savaitgaliais - nedirbame
Mus rasite: Kaune
Muitinės g. 2A, Domeikavos k., Kauno raj.
Top

Traktoriai URSUS

Traktoriai Ursus

„URSUS“ įkūnija daugiau nei 120 metų Lenkijos žemės ūkio mechanizavimo raidą, sukaupė patirtį ir plėtoja pramonines tradicijas. „URSUS“ neabejotinai yra seniausias Lenkijos prekių ženklas, skirtas transporto priemonėms, mašinoms ir prietaisams, pagamintiems žemės ūkio reikmėms.

Bendrovės verslo profilis yra traktorių ir žemės ūkio mašinų gamyba ir pardavimas. Produktų asortimente URSUS dėmesys skiriamas gamybos kokybei ir moderniam dizainui. Šiuo aspektu URSUS produktai neatsilieka nuo pasaulio lyderių, o į pasiūlymą įtraukdami gerai išbandytą žemės ūkio techniką, URSUS SA įgija visiškai naujas galimybes plėsti platų produktų asortimentą.

URSUS SA yra vienintelė žemės ūkio mašinų ir įrenginių, įtrauktų į Varšuvos vertybinių popierių biržos sąrašą, įmonė. Šiuo metu įmonės veikla yra orientuota į prekės ženklo reklamos plėtrą tiek Lenkijoje, tiek eksporto rinkose.

URSUS turi gamybos įmones Liubline, Dobre Miasto, Biedaszki Małe šalia Kętrzyn ir Opalenica. URSUS SA produktai atitinka visų ūkininkų kartų lūkesčius ir poreikius, derindami puikią tradiciją su modernumu ir aukšta kokybe.