m

Our Mission Statement

This is Photoshop's version of Loremer Ipsn gravida nibh vel velit auctoregorie sam alquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit.

Contact Us

Darbo laikas: 08:00 - 17:00
Savaitgaliais - nedirbame
Mus rasite: Kaune
Muitinės g. 2A, Domeikavos k., Kauno raj.
Top

Tankinimo volai Rolmako

Rolmako volų konstrukcija įvairi. Galimos volų versijos (Cambridge, Crosskill, Cambell arba metalo žiedų) nuo 5,0 m iki 9,4 m darbinio pločio. Tankinimo volų paskirtis – tankinti ir lyginti dirvos paviršių tiek prieš sėją, tiek po jos. Taip gaunamas vienodas sėjos gylis, pagerėja sėjos kokybė, esant aukštai temperatūrai, iš lengvų dirvožemių išgaruoja mažiau drėgmės, sumažėja vandens erozija, sutankinami bei sutrupinami grumstai, kurie kliudo augalams vystytis.

“Cambridge” yra skirtas sėklos lysvių kultivavimui. Agresyvesnis “Crosskill” volas yra tobulai pritaikytas turpinti dirvožemio gabalus. Plieninis žiedinis volas gali būti naudojamas papildomai kultivuojant. Kita vertus, “Campbell” efektyviai sutankina ariamą dirvožemį. Naudojami įrenginiai gali būti derinami su kitomis mašinomis (pvz., kultivatoriais, diskiniais skutikais), siekiant sumažinti technikos važiavimų į lauką skaičių.

Plieno žiedų volas

Šio tipo, 60 mm diametro volas efektyviai sutankina dirvožėmį ir sutrupina žemės grumstus. Stiprus žiedinis profilis susmulkina ir įspaudžia į žemę visus pasėlių likučius. Volo žiedai yra pagaminti iš dilimui atsparaus grūdinto plieno. Volo itin lygus paviršius neleidžia prilipti šiaudams ar dirvai, net ir dirbant drėgnomis sąlygomis.

Campbell volas

Po arimo dirva yra per ne lyg išpurenta, kad būtų galima ruošti lysves ar pradėti sėjimą. Dėl didėjančios paklausos per trumpą laiką agrokultūroje, svarbu paruošti žemę sėjimui. Tai gali būtų atlikta greitai ir ekonomiškai naudojant Campbell tankinimo volą, kurių diametras nuo 560 mm iki 700 mm.

Cambridge volas

530 mm diametro volas naudingiausias, kai pirmiau naudojamas kaip tradicinė kultivavimo mašina po sėjos arba norint į dirvą įspausti akmenis.

Crosskill volas

Traktoriui pravažiavus su 500 mm Crosskill volu, viršutinis dirvožemio sluoksnis lieka laisvos – palaidos struktūros ir tampa atsparesnis plutos susidarymui. Volo žiedai efektyviai sutrupina kietus grumstus ir yra atsparūs užstrigimui, kai aplimpa žemėmis. Lysvės yra stipriai prispaudžiamos. Dėl siaurų tarpų tarp volo žiedų, Crosskill volas yra ypatingai tinkamas vidutinio kietumo ir labai kietai dirvai.