m

Our Mission Statement

This is Photoshop's version of Loremer Ipsn gravida nibh vel velit auctoregorie sam alquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit.

Contact Us

  • 1-779-333-67992
  • info@industrybusiness.com
  • 3042 Rotterdam, Netherlands; Van Noortwijcksingel
Darbo laikas: 08:00 - 17:00
Savaitgaliais - nedirbame
Mus rasite: Kaune
Muitinės g. 2A, Domeikavos k., Kauno raj.
Susisiekite: +370 37 261612
info@agrosistemos.lt
Top

Stacionarus siurblys

Stacionarūs Storth srutų siurbliai yra skirti srutų maišymui ir siurbimui iš priėmimo rezervuaro. Kardaninio veleno varomi arba elektriniai srutų siurbliai gali būti naudojami ir kaip stacionarūs modeliai. Visi siurbliai esantys asortimente gali būti naudojami su arba be po paviršiniu maišytuvu. Po paviršinis maišytuvas yra idealus srutų permaišymui priėmimo rezervuare prieš išsiurbiant jas į srutų laikymo rezervuarą, kadangi po paviršinis maišytuvas gali būti tiek vertikaliai primontuotas, tiek pasuktas horizontaliai per plačią arką.

Storth kardaniniu velenu varomi siurbliai yra dviejų matmenų: 125 it 152 mm. Išleidimo žarnos yra standartiškai montuojamos su greito atleidimo movomis. Visi siurbliai yra montuojami su guolių kasetėmis montuojamomis virš rėmo, kurios yra lengvai pasiekiamos tiek pakartotiniam sutepimui, tiek priežiūrai. Nuolatos srutose mirkstantis apatinis guolis yra sparnuotės gale.

Techniniai siurblių parametrai:

Viso siurblio paviršius yra cinkuotas;
Šlyties varžto apsauga tarp pavarų dėžės ir veleno;
Slankiojanti apsauga pagrindiniam vamzdžiui;
Guma klostuotas guolis ant sparnuotės, reikalaujantis minimalios priežiūros;
Papildomai galima prijungti po paviršinį maišytuvą;

2-jų jungčių srutų siurbliai Superjet

2-jų jungčių kardaniniu velenu varomi srutų siurbliai, leidžia srutas maišyti skirtingo gylio duobėse dvejopai veikiančiu stūmokliu su skirtingo gylio parinkties funkcija. Siurbliai yra transportuojami traktoriais, atjungus kardaninį veleną (transportuojant 3-jų jungčių siurblius, jų nereikia atjungti nuo kardaninio veleno), po to kardaninis velenas prijungiamas ir galima tęsti darbą. Visos siurblio funkcijos gali būti atliekamos iš traktoriaus kabinos, papildomai įsigijus hidraulinį rinkinį. Tai leidžia dirbti traktoriumi ant lagūnos kraštų, neišlipant iš jo, o tai užtikrina darbo saugumą.

Techniniai 2-jų jungčių srutų siurblių parametrai:

80-100 AG reikia 125 mm siurbliui;
100-120 AG reikia 150 mm siurbliui;
Siurbimo atstumas 200 metrų tiek 125 mm, tiek 150 mm siurbliams;
Hidraulinis gylio reguliavimas stūmokliu įgalina judėjimą 600 mm atstumu gelmėje;
125 mm siurbliai permaišo 13 500 litrų per minutę;
150 mm siurbliai permaišo 20 400 litrų per minutę;

3-jų jungčių srutų siurbliai

Pritaikyti didesnių ūkių aptarnavimui. Šio tipo siurbliai buvo sukurti paprastam jų naudojimui, perkeliant siurblį iš duobės į duobę, neatjungus kardaninio veleno. Įrenginys turi gylio reguliavimo parinktį, leidžiančią lengvai pasiekti duobes ir nustatyti maišymo antgalį taip, kad jis būtų tinkamame taške kol maišoma. Siurblio konstrukcija užtikrina neprilygstamus siurbimo pajėgumus. Rankena, esanti siurblio viršuje, leidžia labai lengvai pakeisti maišymo funkciją į siurbimo funkciją. Cinkuoto plieno įrenginio konstrukcija garantuoja jo ilgaamžiškumą. Slankiojanti apsauga ant pavarų vamzdžio apsaugo nuo pažeidimų, dirbant sunkiai pasiekiamose vietose. Maišytuvo antgalis gali būti nustatomas žemiau, jei tai būtina, ir tai padės maišant srutas duobėse, kur srutos nuklotos smėlio sluoksniu. Papildomai gali būti sukomplektuojamas hidraulinis visų funkcijų valdymas iš traktoriaus kabinos, kas užtikrina saugų darbą atvirose lagūnose.

Techniniai 3-jų jungčių srutų siurblių parametrai:

Tvirta cinkuoto plieno konstrukcija;
Plataus korpuso gręžinių siurblys, didelė atvira sparnuotė bei įleidžiamas smulkintuvas, leidžia iki minimumo sumažinti darbo trukdžių skaičių.
80-100 AG reikia 125 mm siurbliui;
100-120 AG reikia 150 mm siurbliui;
540 apsukų per minutę pavarų dėžė;
Siurbimo atstumas 200 metrų tiek 125 mm, tiek 150 mm siurbliams;
Hidraulinis gylio reguliavimas stūmokliu įgalina judėjimą 600 mm atstumu gelmėje;
125 mm siurbliai permaišo 13 500 litrų per minutę;
150 mm siurbliai permaišo 20 400 litrų per minutę;

Elektriniai srutų siurbliai

Visi elektriniai siurbliai yra trifaziai, variklių galingumas svyruoja nuo 5 iki 22 kW. Elektriniai srutų siurbliai gali būti montuojami prie plūdinių jungiklių, leidžiančių automatiškai paleisti/ išjungti siurblius, kai srutų kiekis pasiekia atitinkamą lygį. Gamintojas naudoja guma klostuotą apatinį guolį, vietoj įprastos mechaniškai išdėstytų tarpinių eilės, kas pailgina guolio naudojimo trukmę bei palengvina įrenginio priežiūrą. Storth Turbo elektriniai siurbliai turi naujai sukurtą aukšto slėgio sraigtą. 5,5 kW-11 kW siurbliai yra montuojami su kuro padavimu į sraigtą, kuris gali susidoroti su skirtingos konsistencijos srutomis; sraigtas susmulkina šiaudus, prieš jiems patenkant ties apatine uždarymo plokšte. Visi Storth elektriniai siurbliai turi viršutinį rėmą, kurį yra labai paprasta tvirtinti prie sienų ir prie kurio galima pritaikyti apsauginius turėklus bei atitvarus.

Techniniai elektrinių siurblių parametrai:
• 100 mm išleidimo žarna;
• Naudojami su arba be po paviršiniu maišytuvu;
• Guma klostuotas guolis sraigto apačioje;
• Cinkuotas paviršius;
• Galimi aukšto slėgio išlydžio Turbo modeliai;

Panardinami srutų siurbliai

Tai geriausia alternatyva srutų siurbimui iš gilių duobių;
Tai ekonomiškas srutų siurbimo būdas;
Tiesioginis energijos padavimas sraigto mentėms nuo variklio veleno. Nepaisant to, apsiribojama minimaliais mechaniniais praradimais bei aukštu siurbimo našumu.
Sumažinama problemų atsiradimo rizika, keliama ilgo plaušo medžiagų, aptinkamų srutų duobėse, kadangi peiliai efektyviai jas susmulkina prieš nusileidžiant.